Stomatologai Šiauliuose

Stomatologai Šiauliuose

Stomatologai Šiauliuose

Sakoma, kad šypsena – tai žmogų reprezentuojanti vizitinė kortelė.  Stomatologas (dar dažnai vadinamas tiesiog dantistu ar odontologu) – tai gydytojas, kuris specializuojasi ties burnos ertmės organų (ypač dantų) ligomis ir jų gydymu. Šio specialisto darbas apima tris pagrindines sritis: burnos ertmės sutrikimų prevenciją, diagnozę bei patį gydymą. Stomatologai Šiauliuose yra aukšto lygio specialistai.

 

Kada reiktų apsilankyti stomatologo kabinete bei pasinaudoti jo paslaugomis?

Profilaktiškai ant burnos ertmės specialisto paciento kėdės reikėtų atsisėsti dukart per metus. Tačiau to nepakanka turėti sveiką šypseną – netinkama burnos ertmės priežiūra ar nereguliarus dantų valymas gali ir dar greičiau sukelti dantų bei dantenų ligas, infekcijas. Tuomet pas gydytoją teks apsilankyti kur kas dažniau ir greičiau. Nereiktų ignoruoti ir kitų pavojaus ženklų, perpsėjančių apie burnos problemas. Pavyzdžiui, jei jaučiamas dantų jautrumas valgant karštą, šaltą arba saldų maistą, jaučiamas skausmas sukandus dantis ir kramtant. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jei pastebimos ištinusios ir paraudusios dantenos ar kankina nemalonus burnos kvapas. Jeigu pajutę simptomus pas stomatologą neapsilankysite, simptomai tik dar labiau stiprės ir sukels nenorimų problemų. Negana to, negydomos dantų ligos greitai išplis po visą organizmą ir sukels neigiamas pasekmes turinčias komplikacijas kaip virškinimo sistemos, širdies, sąnarių ligos, aterosklerozė ir dar daugiau.

 

Kokios stomatologo paslaugos paprastai yra suteikiamos?

Stomatologai Šiauliuose pasirūpina visais savo pacientais. Kiekvieno žmogaus situacija yra individuali, tad ir paslaugų prireikia vis kitokių. Stomatologijos kabinetas Šiauliuose pasirūpina, kad klientams būtų suteiktos specialistų konsultacijos, gydymai, dantų rentgeno nuotraukos, burnos higienos specialisto paslaugos ir kt.

 

Kada pirmą kartą vertėtų stomatologo paslaugomis pasinaudoti ir vaikui?

Nuomonių, kada vaikai turėtų nuvykti pas burnos ertmės specialistą, yra įvairių. Tačiau dažniausiai specialistai rekomenduoja pirmą sykį tai padaryti pasirodžius pirmiesiems vaiko dantims, o tai paprastai nutinka tarp šešių mėnesių bei vienerių metų. Šiauliai ir pati stomotologijos klinika Šiauliuose turi galimybę pasigirti tuo, kad čia yra vaikų stomatologas, galintis apžiūrėti, pasirūpinti pirmaisiais vaiko dantukais bei suteikti tėvams reikalingą informaciją. Anksti apsilankyti pas specialistą yra itin svarbu – pirmieji pieniniai dantys ne tik padeda vaikams aiškiai kalbėti, natūraliai kramtyti, bet ir sukuria terpę vėliau pasirodysiantiems dantims. Problemos pirmuosiuose dantyse gali stipriai paveikti tikrųjų dantų vystymąsi.

Profilaktiškas naudojimasis stomatologo paslaugomis yra vienas pagrindinių faktoriai, lemiančių sveikus dantis bei estetišką jų išvaizdą.


Kitos Dovidenta atliekamos paslaugos:

Dantų protezavimas

Dantų implantai

No Comments

Post A Comment