Estetinis plombavimas Šiauliuose

Estetinis plombavimas gali būti atliekamas tiek priekiniams dantims, tiek ir krūminiams. Po šios procedūros pacientai gali plačiai šypsotis ir džiaugtis nepriekaištinga visų dantų būkle. Žinoma, galutinis rezultatas priklauso nuo darbą atlikusio gydytojo. Jei estetinis dantų plombavimas buvo atliktas tinkamai sluoksniuojant, restauruotas dantis atrodys išties puikiai. Rezultatas bus matomas ne vienerius metus.

Prieš procedūrą, rekomenduojame mūsų klinikoje atlikti profesionalią burnos higieną Profesionali burnos higiena.

Estetinis dantu plombavimas
ESTETINIS PLOMBAVIMAS 130- 180 Eur
Estetinis plombavimas Siauliuose

Estetinis dantų plombavimas ir procedūros eiga:

estetinis

Procedūros metu pašalinami tik pažeisti, gadinantys estetinį vaizdą audiniai. Tuomet tiksliai sluoksnis po sluoksnio atkartojami nesantys danties audinai, artimi natūraliai danties anatomijai. Estetiniam plombavimui naudojamos plombos, kurių spalvų ir atspalvių gausa leidžia pasiekti idealų plombos pritaikymą prie natūralios danties spalvos. Kad sukurti natūralią ir gražią danties išvaizdą – tobulinama danties forma, dydis, skaidrumas.

Galima išskirti šiuos estetinio plombavimo privalumus:

 • Stabdomas karieso plitimas.
 • Sustiprinamas plombuoto danties vainikas.
 • Tai greitas sprendimas, nes pakanka kelių vizitų.
 • Procedūra neskausminga, atliekama taikant vietinę anesteziją.
 • Atstatoma danties anatomija ir prarasta funkcija.
 • Estetinis plombavimas tam tikrais atvejais gali pakeisti dantų tiesinimą breketais.

 

Dar vienas šios procedūros privalumas – saugumas. Atliekant estetinį plombavimą šalinami tik prastai atrodantys, pažeisti dantų audiniai, o estetinės išvaizdos dar nepraradę kietieji audiniai – visiškai nepažeidžiami. Procedūros metu naudojamos tik itin aukštos kokybės medžiagos, kurios struktūra ir išvaizda yra labai artimos natūraliai dantų struktūrai. Todėl atlikus estetinį plombavimą beveik neįmanoma pastebėti, kad dantis buvo restauruotas. Šios medžiagos yra atsparios ir tvirtos, jų beveik neveikia dirgikliai ar neigiamas kramtymo poveikis. Dėl šių priežasčių atkuriamas ne tik estetinis dantų vaizdas, tačiau ir jų funkcionalumas.

                                                          

Prieš atliekant estetinio plombavimo procedūrą rekomenduojama apsilankyti pas burnos higienos priežiūros specialistą, kuris atliktų profilaktinę burnos higieną. Tokiu būdu bus pasiekti dar geresni rezultatai. Taip pat reikėtų pagalvoti, ar artimiausiu metu neplanuojate balinti dantų. Jei taip, ši procedūra taip pat turėtų būti atliekama prieš plombavimą. Antraip dantys nepabals tolygiai, mat medžiagos, naudojamos estetinio plombavimo metu, balinimui yra atsparios ir išlaiko pradinę spalvą.

                                                              

Estetinį plombavimą rekomenduojama atlikti kai:

 • Dantys pažeisti ėduonies (karieso); yra suirę;
 • Dantys nusidėvėję, nutrupėję, nulūžę;
 • Po traumos dantį reikia atstatyti;
 • Pakitusi natūrali dantų  spalva (pageltę, parudavę ir pan.)

 

 • estetinis-plombavimas