Dantų protezavimas Šiauliuose - odontologijos klinika DoviDenta
Dantų protezavimas ir dantų gydymas. Dantų protezai pagal Jūsų poreikį. Dantų plokštelės, dantų protezai individualiai Jums.
dantų protezavimas šiauliai, dantu protezavimas, dantų protezavimas, dantu protezavimas siauliai, dantu protezavimas kaina, dantų protezavimas šiauliai, dantų protezai
15841
page-template-default,page,page-id-15841,,qode-title-hidden,vss_responsive_adv,vss_width_768,qode-theme-ver-14.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Dantų protezavimas Šiauliuose

Dantų protezavimas mūsų klinikoje atliekamas visų tipų protezais:

  • Vieno danties protezavimas vainikėliu (cirkonio oksido keramikos vainikėliu, metalo keramikos vainikėliu, kompozito vainikėliu ).
  • Kai trūksta vieno ar kelių dantų, protezuojama tiltiniais protezais.
  • Esant dideliems dantų defektams protezuojama – išimamais protezais – plokštelėmis, lanko atraminiais protezais.
  • Taip pat atliekame dantų protezavimą ant implantų.

Ne visiems pavyksta išsaugoti savus dantis. Dėl įvairių patirtų traumų, ligų, smarkių pažeidimų, nusidėvėjimo ir kitų dalykų kartais atkurti danties plombinėmis medžiagomis neįmanoma. Dantų netekimas dažnai sukelia fizinių (tokių, kaip kramtymo, virškinimo sistemos sutrikimus, įvairius tarties sutrikimus), ir psichologinių (nepasitikėjimo savimi) problemų. Todėl protezavimo pasirinkimas – viena iš galimybių toliau džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu.
Dantų protezavimui naudojamos restauracijos yra tvirtos, patogios ir ilgaamžės. Mūsų klinikoje dantys protezuojami fiksuotais protezais: metalo keramikos, cirkonio oksido, bemetalės keramikos vainikėliais, bei išimamais protezais: plokštelėmis (pilnomis ar dalinėmis), lanko atraminiais protezais, protezais ant implantų (fiksuotais ar išimamais). Atliekamos ir estetinio protezavimo procedūros.

Dantų protezavimo kaina

Dantų protezavimas cirkonio keramika
CIRKONIO KERAMIKA 350 Eur
protezavimas ant implantu
KARŪNĖLĖ ANT IMPLANTO nuo 450 Eur

     

Dantų protezavimas metalo keramika
METALO KERAMIKA nuo 250 Eur
Dantų protezavimas dantų plokštės
DANTŲ PLOKŠTELĖS NUO 350 Eur

Mūsų kolektyvas yra pasiruošęs atlikti kokybišką dantų protezavimą. Dantų protezavimo kaina kinta nuo pasirinkto tipo. Jūsų patogumui odontologijos klinika „DoviDenta“ yra sudariusi sutartį su Šiaulių Teritorine Ligonių kasa. Teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto, turi apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

  • vaikai iki 18 metų;
  • senatvės pensininkai;
  • neįgalūs asmenys (nedarbingi arba iš dalies darbingi).

 

Vaikų iki 18 metų dantų protezavimas NEMOKAMAS

Vaikams iki aštuoniolikos metų dantų protezavimas kompensuojamas iš TLK (Teritorinės ligonių kasos). Dažniausiai protezuojami dantys yra pirmieji krūminiai dantys, kai yra didelės plombos, priekiniai dantys, esant nuskilimui, arba kai dantys yra stipriai pažeisti karieso. Svarbu žinoti, kad vaikams, įtrauktiems į sąrašą, dantys protezuojami be eilės.

Iškilo klausimų dėl teisės į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto? http://www.siauliutlk.lt/go.php/lit/Gyventojams

Mielai Jums atsakysime el.paštu info@dovidenta.lt arba telefonu 8 684 86426

Neišimami dantų protezai

Šie dantų protezai tvirtai fiksuojami burnoje ir jų išsiiminėti nereikia. Neišimami protezai – tai dantų vainikėliai, dantų tilteliai, dantų įklotai, užklotai. Klinikoje „DoviDenta“ siūlome protezavimą cirkonio keramikos, metalo keramikos, bemetalės keramikos vainikėliais.

Cirkonio keramika

Cirkonio keramikos protezai – itin estetiški ir labai tvirti. Jų pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas. Jis lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos, todėl uždėjus keramikos apdailą, atrodo labai natūraliai. Toks protezas tvirtumu lenkia bemetalės keramikos restauracijas, o vietoj tamsaus metalinio karkaso naudojamas cirkonio oksido tvirtas baltas karkasas. Tokiu būdu užtikrinama estetika ir tvirta vainikėlio konstrukcija. Ji naudojama tiek šoninių, tiek priekinių dantų, pavienių ir didelių dantų defektų atstatymui.

Metalo keramika

Metalo keramikos protezo pagrindas pagaminamas iš metalo, kuris padengiamas keramikos sluoksniu, atitinkančiu Jūsų dantų spalvą. Šie protezai atrodo gana estetiškai ir yra pakankamai tvirti. Tačiau šis protezavimo būdas turi vieną trūkumą: vainikėlyje esantis metalas nepraleidžia šviesos, todėl danties protezas atrodo ne toks natūralus kaip bemetalės keramikos vainikėlis. Be to, aplink metalo keramikos vainikėlį ilgainiui gali atsirasti tamsus ruoželis ties dantenomis. Metalo keramikos protezais galima protezuoti pavienius dantis bei didelius dantų eilių defektus.