Dantų implantai Šiauliuose

Implantacija ir jos procedūros etapai:

  • Pirmiausia, odontologas chirurginiu būdu įsriegia implantą į žandikaulio kaulą. Naudojama vietinė nejautra, pacientas nejaučia jokio skausmo.
  • Vėliau dantų implantai suauga su kaulu. Šis procesas vadinamas oseointegracija. Implantą tokį stiprų padaro tai, kad kaulas išties auga aplink jį ir laiko vietoje. Oseointegracijos procesas reiškia „susijungimą su kaulu“ ir užima laiko. Osteointegracija trunka apie 4-6 mėnesius.
  • Paskutinis etapas – protezavimas. Vainikėlis ar tiltinis protezas pritvirtinamas prie implanto. Šie protezai pritaikomi pagal reikiamą dantų dydį, formą, spalvą, ir sukuriami taip, kad neišsiskirtų iš kitų dantų.

Dantų implantai yra populiarus ir efektyvus būdas pakeisti trūkstamus dantis. Implantai yra sukurti taip, kad neišsiskirtų iš kitų jūsų dantų. Jie yra puikus ilgalaikis pasirinkimas norint atkurti jūsų šypseną. Daugiau informacijos : https://straumann.lt/apie-dantu-implantus/

Dantų implantas – tai sraigtas, kuris įsriegiamas į kaulą ir pakeičia tikrąją danties šaknį.

Dantų implantai yra gaminami iš titano ir kitų medžiagų, kurios yra suderinamos su žmogaus organizmu. Pagrindinis dantų implantų pranašumas lyginant su kitais prarastų dantų atstatymo būdais yra tas, kad dantų implantai tiesiogiai susijungia su žandikaulio kaulu.

 

Dantų implantaciją atlieka dvylikos metų patirtį turinti , veido ir žandikaulių chirurgijos draugijos narė, burnos chirurgė

                                                                                     Tatjana Rybakova

 

                                                                                 


  • Praradus dantį, ypač galinį, jums gali atrodyti, kad nėra reikalo jo pakeisti, o jūs turite pakankamai kitų dantų. To pasekoje, jį supantis kaulas, kuris palaiko dantį, pradeda tirpti, nykti. Todėl šaknis nebestimuliuoja ir nestabilizuoja kaulo.  Danties praradimas taip pat paveikia ir likusius dantis. Jie pradeda krypti į prarasto danties vietą. Be to, priešingo žandikaulio dantis, neturėdamas atramos išilgėja. Tai sukelia estetinių ir sąkandžio problemų.
  • Taigi, netekus danties neigiamai paveikiamos tokios veido struktūros: žandikaulis, raumenys, žandikaulio sąnariai ir net oda. Todėl žmonių, kurie prarado didžiąją dalį dantų skruostai bei lūpos įkrinta. Tokie žmonės atrodo senesni, nei yra iš tiesų. Jei žmogus netenka keleto dantų, neretai jis kenčia nuo prastos mitybos.
  • Kai atraminis kaulas sunyksta, jo nebelieka visam laikui, todėl neretai prieš implantaciją reikalinga atkurti kaulą. Kaulo priauginama tam, kad šis susijungtų su implantu ir palaikytų implantą.
all-on-4
VISI ANT KETURIŲ, ALL On 4, nuo 2900 eur
Dantų implantai Šiauliuose
VIENAS IMPLANTAS 450-640 Eur
Dantų implantai Šiauliuose
DU IMPLANTAI NETEKUS 3 DANTŲ. VIENAS IMPLANTAS SU DANTIMI nuo 950 EUR

Seniai pašalintas dantis  – pagrindinė kaulo netekimo priežastis . Jo netekus, po truputi žemėja, siaurėja viršutinis ir apatinis žandikauliai. Laikui bėgant kaulas sunyksta ir jo nepakanka norint įsriegti implantą į anksčiau buvusio danties vietą. Tokiu atveju reikalinga kaulo priauginimo procedūra. Dantų gydytojas visada pirmiausia įvertina konkretų Jūsų atvejį ir tik tada pasiūlo gydymo planus. Danties kaulo priauginimas – visiškai neskausminga procedūra ir ją atlikti gali tik burnos chirurgas.

Kaulo priauginimo procedūros metu priauginamas nuosavas paciento kaulas arba dirbtinis kaulo pakaitalas ten, kur jo trūksta. Operacija gali būti atliekama bet kokioje žandikaulio vietoje. Praėjus 4-6 mėnesiams po priauginimo procedūros kaulas prigyja ir tuomet galima atlikti dantų implantaciją.  Jos sėkmė tiesiogiai priklauso nuo žandikaulio kaulo, esančio aplink implantą. Kaulo priauginimo iliustracija:

KAULO PRIAUGINIMAS 200-800 EUR

 

Jei norite pasikonsultuoti, skambinkite numeriu 86 84 86 426 arba el. paštu dovidenta40@gmail.com. Kaip mus rasti, galite sužinoti, paspaudę šią nuorodą: https://www.dovidenta.lt/#contact