kanalu gydymas

Kodėl endodontinio gydymo kaina sąlyginai didelė?

Pakankamai dažnai pacientai klausia : „Kiek kainuoja dantų kanalų gydymas?“. Tikslaus ir vieno atsakymo nėra, nes dantų šaknų kanalų gydymas yra ypač sudėtingas. Kanalu valymo kaina priklauso nuo to kiek kanalų reikės gydyti, kokia kanalo forma.

 

Endodontinis gydymas reikalauja didelės patirties bei kruopštaus darbo.
Kokybiškų instrumentų ir medžiagų naudojimas sudaro didelę endodontinio gydymo kainą. Kai kurie iš jų yra vienkartiniai ar gali būti naudojami tik kelis kartus. Odontologijos klinikoje „DoviDenta“ dantų šaknų kanalų gydymui naudojami tik itin kokybiški instrumentai, kurie yra skirti dantų kanalų valymui. Visos endodontiniam gydymui skirtos mašininės adatėlės nenaudojamos daugiau kaip 3-5 kartus, todėl nėra galimybės adatėlei nulūžti danties kanale.

Dantų kanalų gydymui naudojami labai smulkūs instrumentai, kartais specialūs optiniai prietaisai. Pilnai sugydyti dantų šaknų kanalus reikia kelių vizitų.
Endodontinis gydymas yra labai patikimas ir ilgaamžis. Tik modernių instrumentų ir aparatų naudojimas bei kruopštus gydytojo darbas užtikrina gerą endodontinio gydymo rezultatą.

Taigi jeigu norite išvengti danties kanalų uždegimo, rekomenduojame laikytis asmeninės ir profesionalios burnos higienos, bent kartą per metus apsilankyti pas gydytoją odontologą ir burnos ertmės higienistą.

No Comments

Post A Comment