Estetinio plombavimo kaina: ką dar turi žinoti pacientas?

Estetinis plombavimas (arba kitaip dar vadinama meninė dantų restauracija) – procedūra, kurios metu maksimaliai išsaugomi sveikieji danties audiniai, pašalinami tik pažeisti, demineralizuoti ar kenkiantys išvaizdai, atkuriami paciento dantys.

Estetinio plobavimo kainų ir darbų pavvyzdžių žiūrėkite : https://www.dovidenta.lt/estetinis-plombavimas/

Šiai procedūrai Šiaulių odontologijos klinikoje „DoviDenta“ naudojamos tik sertifikuotos, pačios aukščiausios kokybės medžiagos, išbandytos specialiose laboratorijose. Šių medžiagų tvirtumas, sukibimas su dantimi, dilumas leis užtikrinti, kad estetiškai plombuoti dantys visiškai nesiskirs nuo estetiškai neplombuotų dantų.

Straipsnyje jus susipažindinsime su visa būtina informacija, kurią turi žinoti kiekvienas besidomintis estetiniu plombavimu sau ar savo artimąjam. Taip pat supažindinsime nuo ko priklauso estetinio plomavimo kaina, kada jį reikia atlikti, kiek ji trunka, kaip elgtis po procedūros bei pateiksime 10 estetinio plomavimo privalumų.

Kada rekomenduojamas estetinis dantų plombavimas?

Estetinis plombavimas atliekamas, jeigu dantys pažeisti ėduonies, pakeitę spalvą, nuskilę, nudilę, taip pat norint panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar kai danties padėtis yra nelygi.

Trumpas vaizdo reportažas apie estetinį plombavimą iš specialistų: https://www.youtube.com/watch?v=QT1g01BzYZs

Kiek laiko trunka procedūra?

Procedūros trukmė priklauso nuo atkuriamų dantų skaičiaus, darbo sudėtingumo ir komplikuotumo. Apytiksliai 1 danties atkūrimas užtrunka 1,5 – 2 val. Vieno vizito metu galima atkurti apie 4 dantis. Netgi po pirmojo vizito išėję iš odontologo kabineto galėsite drąsiau šypsotis. O per kelis vizitus susigrąžinsite nuostabią šypseną ir drąsą plačiai šypsotis.

Estetinio dantų plombavimo kaina – ar tai yra brangu?

Daugelis žmonių klausia: „kiek kainuoja estetinis plombavimas?“, atsakymas paprastas: estetinio plombavimo kaina priklauso nuo danties formos bei bendros būklės. Tai yra labai individualu ir atsakyti gali tik gydytojas odontologas konsultacijos metu parenkant tinkamiausią gydymą. Bet reiktų nepamiršti, kad tai yra Jūsų investicija į savo paties sveikatą ir grožį.

Priežiūra po procedūros.

-Rekomenduojame kas pusę metų atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, taip pat estetiškai plombuotų dantų poliravimą (t. y. atnaujinti paviršiaus blizgesį).
-Po procedūros privalu laikytis įprastų burnos higienos taisyklių, tačiau reikėtų nenaudoti labai kietų dantų šepetėlių ar dantų pastų, turinčių šveičiamųjų (abrazyvinių) dalelių. Šios priemonės nutrins estetiškai plombuoto danties paviršių ir jis praras blizgesį.

10 Estetinio plombavimo PRIVALUMŲ:

-procedūra, kurios metu išsaugojami sveikieji danties audiniai;
-estetika ir natūrali išvaizda;
-atgaunama natūrali dantų spalva;
-atgaunama pirminė dantų forma;
-ilgalaikis sprendimas;
-atkuriami nudelę dantys;
-restauracija nematoma;
-šypsena atrodo jaunatviškesnė;
-sustiprina ir apsaugo dantis;
-greitas ir patikimas sprendimas.

* Nerekomenduojame iš anksto ieškoti informacijos apie orientacinę ar tikslią kainą. Net tos pačios procedūros estetinio plombavimo kaina gali skirtis, atsižvelgiant į indivudalią žmogaus situaciją ir jos sudėtingumą.

1 Comment
  • Monas
    Posted at 15:46h, 06 August Reply

    Ačiū už straipsnį! Radau visą informaciją, kurios ieškojau. Esu susidomėjęs estetinio plombavimo paslauga, domiuosi kaina, bet radau dar papildomos įdomios informacijos. Burnos higiena nėra tokia populiari Lietuvoje, kiek turėtų būti, bet einame gana teisinga linkme.

Post A Comment