dantų protezavimo kaina

Dantų protezavimo kaina: sužinokite nuo ko ji priklauso ir kaip ji kinta

Dantų protezavimo kaina

Nors paprastai manoma, kad dantų protezavimas atliekamas netekus dantų arba vyresnio amžiaus pacientams, procedūra gali būti reikalinga ir asmenims, sergantiems periodontitu, apatinio žandikaulio-smilkininio sąnario ligomis, turintiems patologinį sukandimą, kai dantys yra netekę pakankamai kietųjų audinių. Kiekviena situacija ir dantų protezavimo kaina yra labai individuali bei turinti savų niuansų. Šiuolaikinių technologijų dėka protezavimo procedūros yra sklandžios ir neskausmingos. O teikiamų paslaugų spektras yra neįtikėtinai platus, tad atsakyti į tokį abstraktų klausimą, kiek kainuoja protezavimas, sudėtinga. Bet veiksnių, lemiančių kainą, pagalba išlaidas įmanoma numatyti.

Kokie faktoriai nulemia protezavimo kainą?

  1. Vienas iš pagrindinių dalykų, atliekančių svarbų vaidmenį paslaugos kainoje, yra protezuojamų dantų skaičius. Jei yra svarstoma apie vieno danties protezavimą, protezavimo kainos bus itin patrauklios. Tačiau kuo daugiau dantų reikia protezuoti, tuo didesnė turėtų būti galutinė suma.
  2. Dantų protezavimo kaina taip pat priklauso ir nuo medžiagos, iš kurios yra pagaminti protezai. Kuo medžiaga yra kokybiškesnė, tuo ji bus brangesnė. Tiesa, tai – labai svarbus faktorius, į kurį reikia atkreipti dėmesį, nes brangesnė medžiaga paprastai yra pranašesnė už pigesnę ne tik kokybe, bet ir tvirtumu, ilgaamžiškumu bei estetiškumu.
  3. Kokybiškiausiam bei išvaizdžiausiam rezultatui pasiekti gydymo metu dar yra atliekami ir įvairūs papildomi darbai kaip plokštelės pataisa ar pavaškavimas. Tai taip pat kiek padidina galutinę dantų protezavimo kainą.
  4. Dar viena aplinkybė, kurią verta paminėti, yra specialisto, atliekančio protezavimą, žinios, gebėjimai ir, žinoma, patirtis. Kuo didesniais pasiekimais, patirtimi bei žiniomis specialistas gali pasigirti, tuo aukštesni gali būti patys darbo įkainiai. Tiesa, nors tokių specialistų nustatyta kaina yra didesnė, dažniausiai jie užtikrina komfortiškas, greitas bei efektyvias paslaugas.
  5. Protezavimo kainos paprastai priklauso ir nuo dar vieno svarbaus aspekto – protezo rūšies. Pastaroji turėtų būti nuspręsta besikonsultuojant su specialistais.

Sužinoti daugiau apie dantų protezavimo paslaugą galite: https://www.dovidenta.lt/dantu-protezavimas-siauliai/

Kokią protezavimo rūšį pasirinkti?

Protezo rūšis svariai nulemia galutinę dantų protezavimo kainą. Paprastai žmonėms labai sunku nepasiklysti plačiame pasirinkimų spektre ir išsirinkti tinkamiausią rūšį būtent sau. Pigiausias variantas – išimami protezai, dažniausiai naudojami, kai likusieji dantys yra tvirti bei sveiki. Tačiau žmonėms, mėgstantiems komfortą, siūlomi kitos rūšies protezai. Pavyzdžiui, protezavimas ant implantų. Tokios procedūros kaina galbūt nėra tokia draugiška, bet tai yra daug patikimesnis, praktiškesnis ir patogesnis sprendimas. Fiksuoti protezai ne tik leidžia išvengti nemalonių pojūčių, tačiau ir pasižymi ilgaamžiškumu, sutaupo laiko. Žmonėms, kuriems priimtinesnis protezavimas ant implantų, bet nenorintiems brangiai investuoti, dažniausiai siūloma metalo keramika. Tačiau kur kas daugiau privalumų turi kiek brangesnė cirkonio keramika. Pastaroji yra itin kieta, tvirta, ilgaamžė, turi biosuderinamumą su dantenų audiniais. Ir, negana to, ši medžiaga yra daug pranašesnė estetiniu atžvilgiu. Svarbu žinoti, kad kai kurie žmonės yra alergiški metalui, tad cirkonio keramika jiems yra geriausias pasirinkimas.

Norint turėti sveikus dantis, investuoti vis dėlto reikia. Tačiau tokia investicija tikrai atsiperka ir leidžia žmonėms džiaugtis estetiška, gražia šypsena.

No Comments

Post A Comment